Wtorek,  3 Sierpnia 2021, 215 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), tel: 602-495-480 692-706-980, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2021-08-02
EUR4,5611
USD3,8377
CHF4,2383
GBP5,3424

Mieszkania - sprzedaż

MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE 62,6M2, PARTER, BLOK IVP, KAZIMIERZA WIELKIEGO

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Ilość pokoi: 3 Metraż: 62,6 m²Cena: 0 PLN / 1 €Numer oferty: 869Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
R E Z E R W A C J A

Na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku, do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,6m2, położone na parterze, w IV piętrowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek wybudowany w technologii wielkopłytowej - OWT, w latach 70-tych.

Oferowany lokal mieszkalny (po remoncie wnętrz i instalacji w pomieszczeniach, bez remontu łazienki) składa się z: dużej jadalni z otwartą kuchnią (z zabudową meblową pod wymiar), pokoju dziennego/salonu (pow. ok. 15,1m2) (z wejściem do dwóch pokoi), pokoju/sypialni z balkonem (pow. ok. 14,2m2), pokoju z szafą w zabudowie (pow. ok 9,8m2), łazienki z wc, oraz małego korytarza.
Piwnica o pow. 5,4m2 zlokalizowana w podpiwniczeniu budynku.

Standard wykończenia wnętrz: ściany: w kuchni z jadalnią glazura ścienna i dekoracyjna cegła oraz w części cekolowane i malowane, w pokojach cekolowane i malowane, na korytarzu tynk mozaikowy, w łazience i wc glazura ścienna; podłogi: w kuchni z jadalnią i na korytarzu oraz w sypialni panele podłogowe, w pokoju dziennym i drugim pokoju deski sosnowe lakierowane, w łazience i wc terakota; stolarka okienna: pcv.

Nieruchomość zaopatrzona w media: energia elektryczna, ciepła woda i zimna woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej, gaz ziemny (w ryczałcie), centralne ogrzewanie (zaliczka - podzielniki kosztów) z sieci miejskiej MPEC, łącze telefoniczne, łącze telewizji kablowej oraz łącze internetu.

W sąsiedztwie zlokalizowane są budynki mieszkalne wielorodzinne, markety/sklepy spożywcze osiedlowe, szkoła, punkty/lokale handlowo-usługowe, kościół oraz parkingi dla samochodów mieszkańców.

Miesięczne opłaty do spółdzielni mieszkaniowej administrującej budynkiem w kwocie ok. 440zł. Stan prawny uregulowany: lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość z udziałem w budynku i gruncie, Księga Wieczysta bez obciążeń.

Copyright © 2021 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.P.O.W. 22A