Niedziela,  26 Maja 2024, 147 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A lok.7 (I piętro), tel: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2024-05-24
EUR4,2624
USD3,9376
CHF4,3039
GBP5,0022

Obiekty - wynajem

880,0M2 NA BIURA, USŁUGI, HANDEL, MAGAZYN, WŁOCŁAWEK - WSCHÓD

Włocławek, Wschód
Metraż: 880,0 m²Czynsz: 19 PLN / 4 €Numer oferty: 990Pośrednik prowadzący wynajem: , nr licencji zawodowej:
Do wynajęcia, we Włocławku, rejon Wschód Przemysłowy, 880,0 m2 powierzchni biurowo-usługowej oraz handlowo-usługowej w postaci wydzielonych z wejściem z przestrzennego holu atrakcyjnych lokali z przeznaczeniem na cele biurowe, handlowe , zlokalizowanych na piętrze oraz lokali zlokalizowanych na parterze wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym: łazienki z WC oraz kuchnia z jadalnią. Całość ww. powierzchni w wolnostojącym dwukondygnacyjnym budynku przy ulicy Barskiej 12i z bezpośrednio przyległym, wygrodzonym, odpłatnym parkingiem dla samochodów osobowych najemcy.

Możliwość najmu ww. całości powierzchni lub poszczególnych kondygnacji lub poszczególnych lokali użytkowych o powierzchni od 15,0m2 do 85,0m2. 

Wejście do poszczególnych lokali (pokoi) na piętrze z przestrzennego holu prowadzącego od dwóch klatek schodowych, a do lokali na parterze z holu przy wejściu głównym - oraz dodatkowe wejście z (poziomu zerowego) od strony parkingu - szerokie drzwi(brama) na dostawę towarów. 

Standard wykończenia wnętrz pomieszczeń: podłogi: terakota, panele podłogowe, w części usługowej  posadzka betonowa, wykładzina przemysłowa; ściany i sufity: gładż szpachlowa, malowane; stolarka okienna: PCV; stolarka drzwiowa: typowa drewniana, brama stalowa. 

Budynek w którym zlokalizowane są oferowany do najmu za naszym pośrednictwem lokale zaopatrzony w następujące media: energia elektryczna 230/400V, woda i kanalizacja z sieci miejskiej, centralne ogrzewanie z własnej kotłowni zasilanej gazem z własnego zbiornika , linie telefoniczna, oraz instalacja alarmowa.  

Przed budynkiem miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz dodatkowe miejsca parkingowe, odpłatne na terenie zamkniętym. W sąsiedztwie budynki o charakterze biurowym i usługowym oraz budynki mieszkalne, budynki instytucji użyteczności publicznej. 

Dogodny dojazd do oferowanej nieruchomości dla wszelkiego rodzaju pojazdów, oraz dogodne połączenia z drogami publicznymi nr 62, nr 91 oraz Autostradą Bursztynową A-1. 

Przy zawarciu umowy najmu wymagana wpłata przez najemcę kaucji umownej  w wysokości  brutto  czynszy najmu z mediami. Preferowany najem lokali na okres co najmniej jednego roku. 

Stan prawny nieruchomości uregulowany, ujawniony w Księdze Wieczystej -bez obciażeń.

Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.   

Czynsz miesięczny najmu netto za poszczególne lokale 19,50 zł za 1m2 powierzchni, plus opłaty za media i usługi związane z najem plus podatek VAT. 

=======
Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej do złożenia za naszym pośrednictwem,- oferty nabycia praw do nieruchomości lub oferty najmu nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę/najemcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2024, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A lok.7