Niedziela,  5 Grudnia 2021, 339 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), tel: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2021-12-03
EUR4,5934
USD4,0653
CHF4,4165
GBP5,4021

O Firmie

Firma Nieruchomości Kujawskie z siedzibą we Włocławku przy ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A, świadczy odpłatnie dla osób prawnych i fizycznych, krajowych i zagranicznych usługi:
  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż / kupno / wynajem / najem / dzierżawa): mieszkań, domów, działek i gruntów, obiektów, lokali użytkowych;
  • oraz doradztwa w zakresie rynku nieruchomości.
Jesteśmy Firmą rodzinną, w której czynności zawodowe pośrednictwa i doradztwa w obrocie nieruchomościami, wykonują osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na  rynku nieruchomości, posiadający wykształcenie kierunkowe i uprawnienia potwierdzone licencjami o nr 3572  i nr 15706. Współdziałamy z innymi firmami w tej branży w ramach Stowarzyszeń Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (https://pfrn.pl).

Dewizą naszej Firmy jest takie działanie, które zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i satysfakcję z zawieranych za naszym pośrednictwem transakcji.

W sprzedaży lub wynajmie nieruchomości pośredniczymy na podstawie umów pośrednictwa na zasadzie wyłączności z szeroką promocją ofert, angażując własne środki finansowe i organizacyjne (serwisy/portale internetowe, wirtualne wizyty na nieruchomości, banery i plansze ofertowe, inne) celem dotarcia z ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców - najemców.


Za dokonywanie czynności umownych w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pobieramy wynagrodzenie umowne (ustalane każdorazowo, indywidualnie z Zamawiającym w umowie pośrednictwa):
  • w przypadku czynności pośrednictwa w zbyciu lub nabyciu nieruchomości dokonywanych na rzecz osoby fizycznej (konsumenta) wynagrodzenie wynosi: 2% - 4,5% ceny ofertowej nieruchomości (w tym 23% podatek VAT), minimum 2500,00zł;
  • w przypadku czynności pośrednictwa wynajmu lub najmu nieruchomości dokonywanych na rzecz osoby fizycznej (konsumenta) wynagrodzenie wynosi: 100% miesięcznego czynszu najmu/dzierżawy (w tym 23% podatek VAT).
Wynagrodzenie za usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości na rzecz osoby fizycznej (konsumenta) ustalane jest indywidualnie z Zamawiającym m.innymi w zależności od rodzaju sprawy, zakresu opinii i wynosi od 615,00zł (w tym 23% VAT).


Informujemy, że jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej (OC) w ramach Polisy zawartej z Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. za szkody wyrządzone w związku z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy Państwa do analizy i wyboru z naszej bazy ofert nieruchomości:
    - budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice,
    - domki letniskowe,
    - działki: budowlane, letniskowe, rekreacyjne,
    - grunty: rolne, leśne,
    - tereny inwestycyjne,
    - lokale mieszkalne: spółdzielczo - własnościowe i wyodrębnione - własnościowe,
    - lokale niemieszkalne: biurowe, handlowe, usługowe,
    - obiekty przemysłowe: hale, magazyny,

NASZE OFERTY + TWÓJ WYBÓR + NASZE USŁUGI = TWOJE ZADOWOLENIE

Oferty nieruchomości zamieszczone w niniejszym serwisie, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji.
Zdjęcia i opisy ofert nieruchomości publikowanych w niniejszym serwisie, oraz portalach i innych serwisach z którymi współpracujemy, objęte są ochroną praw autorskich, majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro:

NIERUCHOMOŚCI KUJAWSKIE
ul. P.O.W. 22A (I piętro)
(wejście od ul.Pułaskiego)
87-800 Włocławek
tel: 692-706-980, 602-495-480


Biuro czynne:
poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 17:00
sobota w godz. 10:00 - 13:00
 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Copyright © 2021 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.P.O.W. 22A