Niedziela,  21 Stycznia 2018, 21 dzień roku.
Włocławek ul.T.Kościuszki 19A, tel kom: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2018-01-19
EUR4,1750
USD3,3994
CHF3,5576
GBP4,7301

O Firmie

Nieruchomości Kujawskie z siedzibą we Włocławku przy ulicy T.Kościuszki 19A jest firmą świadczącą odpłatnie dla osób prawnych i fizycznych, krajowych i zagranicznych usługi:
  • doradztwa w zakresie rynku nieruchomości,
  • oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż / kupno / wynajem / najem / dzierżawa): mieszkań, domów, działek i gruntów, obiektów, lokali użytkowych oraz kwater dla firm.
Dewizą firmy jest takie działanie, które zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i satysfakcję z zawieranych za naszym pośrednictwem transakcji.


W sprzedaży lub wynajmie nieruchomości pośredniczymy na podstawie umów pośrednictwa na zasadzie wyłączności z szeroką promocją ofert, angażując własne środki finansowe i organizacyjne (serwisy internetowe, ogłoszenia prasowe, banery i plansze ofertowe, inne) celem dotarcia z ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców - najemców.

Za dokonywanie czynności umownych w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pobieramy wynagrodzenie umowne (ustalane każdorazowo, indywidualnie z Zamawiającym w umowie pośrednictwa):
  • w przypadku czynności pośrednictwa w zbyciu lub nabyciu nieruchomości dokonywanych na rzecz osoby fizycznej, wynagrodzenie wynosi: 1,8% - 2,5% ceny ofertowej nieruchomości (w tym 23% podatek VAT);
  • w przypadku czynności pośrednictwa wynajmu lub najmu nieruchomości dokonywanych na rzecz osoby fizycznej, wynagrodzenie wynosi: 100% miesięcznego czynszu najmu/dzierżawy (w tym 23% podatek VAT).
Wynagrodzenie za usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości na rzecz osoby fizycznej, ustalane jest indywidualnie z Zamawiającym m.innymi w zależności od rodzaju sprawy, zakresu opinii i wynosi od 492,00 PLN (w tym 23% VAT).

Informujemy, że jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej (OC) w ramach Polisy zawartej z PZU S.A. za szkody wyrządzone w związku z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.


Zapraszamy Państwa do analizy i wyboru z naszej bazy ofert nieruchomości:
    - budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice,
    - domki letniskowe,
    - działki: budowlane, letniskowe, rekreacyjne,
    - grunty: rolne, leśne,
    - tereny inwestycyjne,
    - lokale mieszkalne: spółdzielczo własnościowe i samodzielne - własnościowe,
    - lokale niemieszkalne: biurowe, handlowe, usługowe,
    - obiekty przemysłowe: hale, magazyny,
    - oraz kwatery dla firm.Oferty nieruchomości zamieszczone w niniejszym serwisie, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji.

Zdjęcia i opisy ofert nieruchomości publikowanych w niniejszym serwisie, oraz portalach i innych serwisach z którymi współpracujemy, objęte są ochroną praw autorskich, majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro:


NIERUCHOMOŚCI KUJAWSKIE
ul.T.Kościuszki 19A (I piętro)
87-800 Włocławek
tel.: (+48) 54/232-73-22
tel.kom.: 602-495-480,
692-706-980
 

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 18:00
sobota w godz. 10:00 - 13:00


Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Copyright © 2018 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.Kościuszki 19A