Niedziela,  26 Maja 2024, 147 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A lok.7 (I piętro), tel: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2024-05-24
EUR4,2624
USD3,9376
CHF4,3039
GBP5,0022

Działki - budowlane

DZIAŁKA 2064M2 POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, DĘBNIAKI

Dębniaki (Gmina Kowal),
Metraż: 2064 m²Cena: 127.000 PLN / 29.795 €Numer oferty: 903Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
Do sprzedaży atrakcyjna  działka o powierzchni 2064,0 m2 (0,2064ha) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Dębniaki w Gminie Kowal, powiat włocławski, w otulinie Parku Gostynińsko Włocławskiego.  

Oferowana do sprzedaży za naszym pośrednictwem nieruchomość ma kształt zbliżonym do kwadratu o bokach ok. 45,1m x  45,7m, oraz według aktualnego wypisu z rejestru gruntów sklasyfikowana jako: grunty orne RVI. Podstawowa infrastruktura techniczna uzbrojenia terenu w postaci: wodociąg gminny w drodze wewnętrznej (przy działce), oraz linia energetyczna w sąsiedztwie nowobudowanych domów jednorodzinnych,

Miejsce w którym zlokalizowana jest oferowana działka, to teren rozwoju budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego o niskiej intensywności zabudowy. Wójt Gminy Kowal wydał przed podziałem na działki  decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - na którym znajduje się oferowana nieruchomość - dla inwestycji polegającej na budowie kilkunastu parterowych z poddaszem użytkowym funkcji mieszkalnej, bez podpiwniczenia budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem wbudowanym  w bryle budynku,  o planowanej powierzchni zabudowy do 150,0m2 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Wskażnik powierzchni zabudowy do powierzchni działki -do 18,11%. Udział powierzchni  biologicznie czynnej każdej działki - minimum 25% z obowiązkiem zachowania co najmniej 1/4 tej wielkości powierzchni wokół każdego planowanego budynku mieszkalnego.

Czysty ekologicznie, nasłoneczniony teren, w sąsiedztwie znajdują się działki na których budowane są nowe domy jednorodzinne, zabudowa siedliskowa, oraz wijąca się rzeczka Rakutówka.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną o nawierzchni asfaltowej oraz drogą gruntową utwardzoną, a następnie drogą wewnętrzną - gruntową, w niespełna 10-minut do Miasta Kowal, 15-minut do (węzeł Kowal)  Autostrady A-1 Północ-Południe, oraz niespełna 20-minut do Centrum Miasta Włocławek.

Ustronne miejsce do zamieszkania i wypoczynku całorocznego w sąsiedztwie  rozległych terenów leśnych Parku Gostynińsko Włocławskiego, oraz blisko zespołu jezior: Jeziora Lubiechowskiego, Jeziora Krzewent, Jeziora Goreńskiego, oraz Jeziora Skrzynki.

Przy zakupie działki nabycie udziału w drodze wewnętrznej dojazdowej. Stan prawny działki - własność ujawniony w  Księdze Wieczystej, bez obciążeń. 

Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.

Aktualna cena sprzedaży działki wraz z udziałem w drodze wewnętrznej 127.000,00 zł plus wszystkie koszty notarialne i sądowe płatne przez kupującego.

=======
Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej do złożenia za naszym pośrednictwem,- oferty nabycia praw do nieruchomości lub oferty najmu nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę/najemcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2024, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A lok.7