Niedziela,  26 Maja 2024, 147 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A lok.7 (I piętro), tel: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2024-05-24
EUR4,2624
USD3,9376
CHF4,3039
GBP5,0022

Działki - rekreacyjne

POSIADŁOŚĆ 1,1HA, NIE TYLKO DLA ARTYSTÓW, BUDYNKI 130M2, GMINA LIPNO

Gmina Lipno(powiat lipnowski),
Metraż: 11033 m²Cena: 495.000 PLN / 116.131 €Numer oferty: 1018Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:

Do sprzedaży atrakcyjna o niepowtarzalnym uroku, nieruchomość na cele letniskowe - rekreacyjne, raj nie tylko dla artystów, stanowiąca działkę gruntu o powierzchni 1,1033ha, na której posadowione są jednokondygnacyjne budynki o powierzchni zabudowy ok. 130,0m2, zlokalizowana w Gminie Lipno, powiat Lipnowski.

Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, sklasyfikowana jako grunty rolne, (klasoużytek: RVI, ŁV, Lzr-ŁV, Lzr-RVI) w istotnej części zalesiona dorodnym lasem iglastym oraz liściasty, liczne krzewy ozdobne i drzewa owocowe, z położonym w dolinie- na skraju działki własnym stawem o powierzchni wody ok. 730,0m2, w sąsiedztwie wijącej się rzeczki Mień, nieopodal rozległych terenów leśnych w Gminy Lipno.

..."Ten
krajobraz malowniczo położonego Pojezierza Dobrzyńskiego przecina rzeka Mień, która toczy swe wody ze wschodu na zachód do królowej polskich rzek Wisły. Górski odcinek o ciasnych zakrętach, rwącym nurcie i rozlewiska pełne ptactwa, lasy i płowy piasek nad brzegami. Mień jest prawobrzeżnym dopływem Wisły i wpada na jej 704 kilometrze. Rzeka jest najważniejszym ciekiem odwadniającym Pojezierze Dobrzyńskie. Źródła rzeki znajdują się w pobliżu jeziora Likieckiego, na wysokości 137 m npm. W środkowym biegu przepływa przez Jezioro Święte, Skępskie Małe i Skępskie Wielkie, Lipno, a w dolnym odcinku przez Kotlinę Toruńską. Całkowita długość cieku wynosi 53,5 km, a powierzchnia jej zlewni 374,7 km kwadratowych. Przepływ w środkowym biegu -1,7 metra sześciennego na sekundę"
.Kiedyś wody rzeki napędzały młyny wodne w Żuchowie, Głodowie, Lipnie, Biskupiance, Maliszewie, Brzeźnie i Wąkolu a także elektrownie w Lipnie....

Na terenie nieruchomości oferowanej do sprzedaży za naszym pośrednictwem posadowione są parterowe, o niepowtarzalnej architekturze wybudowane w 1999 roku  budynki o powierzchni użytkowej ok. 119,0m2, oraz artystyczne budowle, pomniki, cokoły, monumenty. Budynki wymagające renowacji, wybudowane w tradycyjnej technologii pod blachodachówką, w części pod papą, z pomieszczeniami różnej wielkości w tym: pokoje gościnne, kuchnia, oraz łazienki. Ściany tych pomieszczeń tynkowane malowane, podłogi terakota, stolarka okienna i drzwiowa różnych typów.

Nieruchomość zaopatrzona w podstawowe media: energia elektryczna, oraz woda z wodociągu gminnego. 

W sąsiedztwie oferowanej nieruchomości inne działki o zróżnicowanej wielkości w tym wolnostojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz rozległe tereny rolne i leśne w tym wypoczynkowo-rekreacyjnych wokół rzeki Mień, tereny rolne z zabudową zagrodową o niskiej intensywności. 

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej a następnie drogą gruntową.


Stan prawny nieruchomości ujawniony w prowadzonej dla niej Księdze Wieczystej - bez obciążeń. 

Jedyna taka posiadłość -  nie tylko dla artystów - lecz dla Ciebie i Twoich bliskich.


Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.  


Cena ofertowa sprzedaży 495.000,00zł plus wszelkie koszty nabycia płatne przez kupującego.

=========

Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów  art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej, do złożenia za naszym pośrednictwem oferty nabycia praw do nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości i mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2024, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A lok.7