Poniedziałek,  11 Grudnia 2023, 345 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2023-12-08
EUR4,3303
USD4,0181
CHF4,5913
GBP5,0458

Działki - budowlane

DZIAŁKA 0,33HA PRZY JEZIORZE OSTROWITE, GM.LIPNO

Ostrowite Gmina Lipno,
Metraż: 3300 m²Cena: 95.000 PLN / 21.938 €Numer oferty: 1006Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
Do sprzedaży  działka o powierzchni 3300m2(0,33ha) z możliwością zabudowy zagrodowej - budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w bryle budynku, wraz z niezbędną infrastrukturą , zlokalizowana w enklawie przyrody, w środkowej części Polski,   w miejscowości Ostrowite (przy jeziorze Ostrowite) w Gminie Lipno, powiat Lipnowski.

Oferowana do sprzedaży działka przylega bezpośrednio do drogi gminnej
biegnącej przy brzegu Jeziora Ostrowite oraz innych działek o podobnej  wielkości.

Oferowana do sprzedaży działka przylega bezpośrednio do drogi gminnej oraz innych działek o podobnym przeznaczeniu i wielkości.

Dla przedmiotowej działki Wójt Gminy Lipno wydał prawomocną decyzje o warunkach zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego(zabudowa zagrodowa w gospodarstwie rolnym) polegającego na budowie wolnostojącego budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym o pow. zabudowy 100,0m2 z garażem w bryle, bez podpiwniczenia  pod dachem  dwu lub wielospadowym wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną w tym zbiornik na nieczystości płynne lub przydomowa oczyszczalnia ścieków oraz zjazdem z drogi gminnej.

Teren równinny, według rejestru gruntów teren aktualnie sklasyfikowany jako grunty (ŁV, N) na części działki drzewa i krzewy liściaste różnych gatunków.

Dla tego rejonu Gminy Lipno nie obowiązuje Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lipno uchwalono przez Radę Gminy Lipno uchwałą Nr VII/43/03 z dnia 10.07.2003 r.

Podstawowe media: energia elektryczna - linia napowietrzna oraz wodociąg gminny - w niedalekim sąsiedztwie przy drodze gminnej.

W sąsiedztwie inne działki o zróżnicowanej wielkości wchodzące w skład rozległych terenów  wokół Jeziora Ostrowite oraz tereny leśne i tereny rolne, uprawne z zabudową zagrodową o niskiej intensywności. 

Dojazd do nieruchomości z drogi krajowej nr 91 lub nr 10 drogą wojewódzka nr 67 (Lipno-Włocławek), a następnie drogą gminną o nawierzchni asfaltowej oraz drogą betonową wokół jeziora. Odległość do Włocławka ok. 24,0km, do Torunia ok. 60,0km, do Łodzi ok. 150,0km, do Warszawy ok. 165,0 km.
Gmina Lipno zajmuje powierzchnię 21004 km2, to nowoczesna gmina, położona w centrum Polski o wyjątkowym kolorycie.Gatunki ryb zamieszkujące ten akwen to: płoć, wzdręga, leszcz, karaś srebrzysty i złoty, karp, lin, amur, szczupak, sum i okoń. Z jeziora wypływa rzeka Chełmiczanka. Według Narodowego Spisu Powszechnego  wieś  Ostrowite liczyła prawie 400 mieszkańców. Według rejestru zabytków na listę zabytków wpisany jest drewniany kościół parafialny pw. św. Mateusza z 2. połowy XVIII w., nr rej.: A/431z 15.11.1982.

Stan prawny działki ujawniony w prowadzonej dla niej Księdze Wieczystej - bez obciążeń. 

Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.  

Cena ofertowa sprzedaży 95.000,00 zł plus wszelkie koszty nabycia płatne przez kupującego.

=======
Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej do złożenia za naszym pośrednictwem,- oferty nabycia praw do nieruchomości lub oferty najmu nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę/najemcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2023, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A