Poniedziałek,  11 Grudnia 2023, 345 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2023-12-08
EUR4,3303
USD4,0181
CHF4,5913
GBP5,0458

Lokale - wynajem

LOKAL 26,7M2 BIUROWO-USŁUGOWY, II PIĘTRO, WŁOCŁAWEK

Włocławek, Centrum
Metraż: 26,7 m²Czynsz: 475 PLN / 109 €Numer oferty: 889Pośrednik prowadzący wynajem: , nr licencji zawodowej:
Wirtualny spacer: https://360.n-o.pl/92BQH1.html

Do wynajęcia zlokalizowany na II piętrze w budynku usługowo-handlowym, lokal użytkowy o powierzchni 26,7m2 z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe, we Włocławku w ścisłym Centrum (blisko Plac Wolności), przy ulicy o dużym nasileniu ruchu kołowego i pieszego.

Oferowana nieruchomość (wysokość ok 3,1m) składa się z jednego pomieszczenia (wymiary ok 4,7m x 5,8m) z możliwością adaptacji/aranżacji wg potrzeb użytkownika lokalu. Wejście do lokalu z przestronnego korytarza, w budynku dostępne łazienki do korzystania przez użytkowników/klientów.

Standard wykończenia wnętrza lokalu: podłoga: terakota/wykładzina dywanowa; ściany: cekolowane, malowane; sufit: podwieszany kasetonowy z oświetleniem; stolarka okienna: pcv, plus rolety wewnętrzne plisowane; Budynek w którym zlokalizowany jest lokal zaopatrzony w następujące media: energia elektryczna (licznik), woda i kanalizacja z sieci miejskiej, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, linia telefoniczna, sieć internetowa oraz instalacja alarmowa w budynku. 

W pobliżu budynku miejsca postojowe dla samochodów osobowych (strefa płatnego parkowania). Możliwość wynajęcia dodatkowo wyznaczonego miejsca postojowego dla samochodu osobowego najemcy na terenie parkingu podziemnego.

W sąsiedztwie budynki z lokalami o charakterze biurowym i usługowym oraz handlowym, budynki mieszkalne, budynki instytucji użyteczności publicznej, lokale gastronomiczne, placówki bankowe oraz sklepy.

Miesięczna opłata do zarządcy budynku w kwocie brutto ok. 442,00zł. Przy zawarciu umowy najmu wymagana wpłata kaucji w kwocie 1500,00 złotych.

Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.

Miesięczny ofertowy czynsz najmu netto 475,00 zł plus VAT ,plus opłaty do zarządcy budynku (w kwocie brutto ok 442,00zł) plus opłaty za media i usługi związane z najmem płatne przez najemcę.

=======
Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej do złożenia za naszym pośrednictwem,- oferty nabycia praw do nieruchomości lub oferty najmu nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę/najemcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2023, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A