Poniedziałek,  15 Lipca 2024, 197 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A lok.7 (I piętro), tel: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2024-07-15
EUR4,2499
USD3,8960
CHF4,3580
GBP5,0603

Mieszkania - sprzedaż

MIESZKANIE 2-POKOJOWE 49,2M2 Z BALKONEM, BLOK Z CEGŁY, OS.ZAZAMCZE

Włocławek, Zazamcze
Ilość pokoi: 2 Metraż: 49,2 m²Cena: 275.000 PLN / 64.707 €Numer oferty: 1009Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
Do sprzedaży atrakcyjne, świeżo po remoncie w 2024 roku, dwupokojowe mieszkanie  o powierzchni 49,2m2 zlokalizowane we Włocławku na Osiedlu Zazamcze (Osiedle młodzieżowe, Jednostka D-2) przy ul. Toruńskiej, na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym, wybudowanym  z cegły w 1997 roku.

Mieszkanie jest dwustronne, składa się z dwóch pokoi w tym pokój dzienny ok. 19,6 m2 z balkonem, sypialnia ok. 13,5 m2, oddzielnej kuchni, dużej łazienki (z oknem) oraz WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. 

Stan wykończenia wnętrza mieszkania: bardzo dobry, świeżo po remoncie ścin i sufitów oraz malowaniu w 2024 roku. Podłoga: w pokojach panele, w kuchni i w łazience oraz na przedpokoju terakota. Ściany: szpachlowane świeżo malowane, w kuchni oraz łazience: glazura ścienna. Stolarka okienna: z PCV z roletkami wewnętrznymi. Stolarka drzwiowa :drewniana - markowa.

Mieszkanie zaopatrzone w następujące media opomiarowane: energia elektryczna (licznik), ciepła woda i zimna woda (liczniki) oraz kanalizacja z sieci miejskiej, gaz ziemny (licznik), centralne ogrzewanie z sieci osiedlowej, oraz łącze telewizji kablowej SAT-FILM.

Budynek mieszkalny położony na zagospodarowanym osiedlu z pełną infrastrukturą techniczną (place zabaw, alejki wypoczynkowe, zespoły garażowe). W sąsiedztwie budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki handlowo - usługowe, przedszkole, przychodnia lekarska, oraz rozległe tereny leśne Osiedla Zazamcze. Przed budynkiem duży parking dla samochodów mieszkańców.

Aktualna opłata miesięczna do Spółdzielni Mieszkaniowej w kwocie ok 621,00zł (od 3 osób - w tym zaliczka na centralne ogrzewanie z sieci osiedlowej).

Stan prawny uregulowany, ujawniony w Księdze Wieczystej- bez obciążeń.

Preferowana sprzedaż mieszkania za środki własne nabywcy (bez kredytu)!

Kontakt ws oferty nieruchomości: Mirosław Wysocki, tel. 692-706-980.   

Cena sprzedaży 275.000,00 zł plus koszty sprzedaży - nabycia płatne przez kupującego.

---
Nota prawna:
Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów  art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej do złożenia za naszym pośrednictwem - oferty nabycia praw do  nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości i mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.
Copyright © 2024, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A lok.7