Poniedziałek,  11 Grudnia 2023, 345 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2023-12-08
EUR4,3303
USD4,0181
CHF4,5913
GBP5,0458

Działki - budowlane

DZIAŁKA 1063M2 POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, GRODZTWO, GM.KOWAL

Gmina Kowal (powiat włocławski),
Metraż: 1063 m²Cena: 71.912 PLN / 16.606 €Numer oferty: 1003Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
Do sprzedaży pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, działka o powierzchni 1063m2 (0,1063ha) położona w miejscowości Grodztwo w Gminie Kowal, powiat włocławski.  

Oferowana za naszym pośrednictwem nieruchomość gruntowa ma kształt prostokąta  o bokach ok. 36,8m x  29,0m i jest zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. Według aktualnego wypisu z rejestru gruntów sklasyfikowana jako: grunty rolne RV oraz RVI. Podstawowa infrastruktura techniczna uzbrojenia terenu w postaci: wodociąg gminny oraz sieć energetyczna w drodze gminnej nieopodal działki.

Miejsce w którym zlokalizowana jest oferowana działka, to teren rozwoju budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego o niskiej intensywności zabudowy. Wójt Gminy Kowal wydał decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - na którym znajduje się oferowana nieruchomość - dla inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem w bryle budynku  o pow. zabudowy do 220,0m2, bez poddasza użytkowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Czysty ekologicznie, nasłoneczniony teren, w sąsiedztwie znajdują się działki na których budowane są nowe domy jednorodzinne oraz zabudowa siedliskowa.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną o nawierzchni asfaltowej a następnie drogą gminna utwardzoną, w niespełna 5-minut do Miasta Kowal, 10-minut do węzła Autostrady A-1 Północ-Południe oraz niespełna 20-minut do Centrum Miasta Włocławek.

Ustronne miejsce do zamieszkania i wypoczynku całorocznego w sąsiedztwie  rozległych terenów leśnych Parku Gostynińsko Włocławskiego, oraz blisko zespołu jezior: Jeziora Lubiechowskiego, Jeziora Krzewent, Jeziora Goreńskiego, oraz Jeziora Skrzynki.

Przy zakupie działki nabycie udziału w drodze wewnętrznej dojazdowej. Stan prawny działki - własność ujawniona w  Księdze Wieczystej, bez obciążeń. 1

W związku z opodatkowaniem ceny sprzedaży podatkiem 23% VAT - kupujący nie płaci przy zakupie nieruchomości podatku  PCC w wysokości 2 ,00% ceny.

Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.

Cena sprzedaży działki wraz z udziałem w drodze wewnętrznej -
brutto z podatkiem 23% VAT = 71.912,00 zł plus wszystkie koszty zakupu :notarialne i sądowe płatne przez kupującego.

=======
Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej do złożenia za naszym pośrednictwem,- oferty nabycia praw do nieruchomości lub oferty najmu nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę/najemcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2023, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A