Środa,  29 Czerwca 2022, 180 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2022-06-28
EUR4,7004
USD4,4377
CHF4,6513
GBP5,4510

Mieszkania - wynajem

UMEBLOWANE MIESZKANIE 2POKOJOWE 38M2, II PIĘTRO, BLOK, ŚRÓDMIESCIE

Włocławek, Śródmieście
Ilość pokoi: 2 Metraż: 38 m²Czynsz: 1.350 PLN / 287 €Numer oferty: 966Pośrednik prowadzący wynajem: , nr licencji zawodowej:
Do wynajęcia na Śródmieściu  Miasta Włocławek, atrakcyjnie umeblowane i wyposażone, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2, położone na II piętrze w niskim budynku mieszkalnym, wybudowanym w technologii tradycyjnej.
Oferowany lokal mieszkalny składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym w pełnej  zabudowie, sypialni,  łazienki z wc, oraz przedpokoju.

Standard wykończenia wnętrz: podłogi: panele podłogowe, terakota; ściany: gipsowane, malowane oraz glazura ścienna; okna: pcv, stolarka drzwiowa płycinowa typowa.
Nieruchomość zaopatrzona w następujące media i usługi: ciepła i zimna woda oraz kanalizacja (liczniki), energia elektryczna (licznik), centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, telewizja kablowa oraz internet (do uruchomienia przez najemcę wg wybranego pakietu).

Mieszkanie kompletnie umeblowane z wyposażeniem w sprzęt agd i rtv (kuchnia z elektrycznym piekarnikiem, lodówka z zamrażalką, pralka, czajnik elektryczny, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania oraz inne niezbędne wyposażenie do utrzymania czystości).

W bliskiej odległości, markety/sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne, usługi dla mieszkańców, oraz obiekty użyteczności publicznej. W sąsiedztwie budynki mieszkalne wielorodzinne, nieopodal miejsca dla samochodów mieszkańców oraz tereny wypoczynkowe paku miejskiego.
 
Najem mieszkania na okres min. 1 roku lub dłużej, na czasowe zakwaterowanie tylko 1 lub 2 osób dorosłych, pracujących - umowy o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt menedżerski (bez zwierząt).

Przy zawarciu umowy najmu wymagana wpłata kaucji w kwocie 2.000,00 złotych.

Czynsz najmu, plus opłata do wspólnoty mieszkaniowej - łącznie miesięcznie obecnie ok.1800,00 złotych płatne do 10-go dnia każdego miesiąca, a media z dołu, na podstawie rachunków dostawców mediów i usług.

Miesięczny czynsz najmu dla wynajmującego w kwocie: 1350,00zł plus comiesięczna opłata do wspólnoty mieszkaniowej (w kwocie ok 450,00zł w tym: zaliczka na centrale ogrzewanie i wywóz odpadów komunalnych od 1 osoby) plus opłaty za pozostałe media wg zużycia (energia elektryczna, woda i kanalizacja) i usługi związane z najmem wg cennika operatora (tv kablowa i internet).
Copyright © 2022 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.P.O.W. 22A