Sobota,  13 Sierpnia 2022, 225 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2022-08-12
EUR4,6832
USD4,5459
CHF4,8318
GBP5,5357

Działki - budowlane

DZIAŁKA 7012M2 POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, GMINA LIPNO

Gmina Lipno(powiat lipnowski),
Metraż: 7012 m²Cena: 0 PLN / 1 €Numer oferty: 929Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA 
Działka o powierzchni 7012m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Gminie Lipno, obręb Ostrowitko, powiat lipnowski, niedaleko jeziora Ostrowite.  
Oferowana do sprzedaży nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o bokach ok. 105,0m x  65,0m, oraz według aktualnego wypisu z rejestru gruntów sklasyfikowana jako: grunty orne  RVI oraz nieużytki N (w części drzewa samosiejki iglaste i liściaste).

Podstawowa infrastruktura techniczna uzbrojenia terenu w postaci: wodociąg gminny oraz linia energetyczna w niedalekiej odległości od drogi gminnej.

Działka zlokalizowana jest na terenie o zróżnicowanym ukształtowaniu powierzchni, bogatym w różnorodny drzewostan w rejonie budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego o niskiej intensywności zabudowy. Wójt Gminy Lipno wydał przed podziałem terenu decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - na którym znajduje się oferowana nieruchomość - dla inwestycji polegającej na budowie wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Czysty ekologicznie, nasłoneczniony teren, w sąsiedztwie znajdują się działki na których budowane są nowe domy jednorodzinne, zabudowa siedliskowa, oraz w niedalekiej odległości Jezioro Ostrowite - naturalny, polodowcowy zbiornik wodny o powierzchni 10 ha i głębokości 6,0m. Gatunki ryb zamieszkujący ten akwen to: płoć, wzdręga, leszcz, karaś srebrzysty i złoty, karp, lin, amur, szczupak, sum i okoń. Okolice jeziora to urokliwe, ładnie zagospodarowane miejsce niedaleko Miasta Lipno (ok. 10 km) oraz Miasta Włocławek (ok. 17 km).

Dojazd do nieruchomości od drogi nr.67 Włocławek-Lipno drogą gminną o nawierzchni gruntowej, a następnie drogą wewnętrzną na zasadzie służebności przechodu i przejazdu.
Stan prawny działki - własność, ujawniony w Księdze Wieczystej, bez obciążeń. 
Copyright © 2022 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.P.O.W. 22A