Piątek,  17 Września 2021, 260 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), tel: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2021-09-17
EUR4,5789
USD3,8882
CHF4,1929
GBP5,3633

Działki - rekreacyjne

DZIAŁKA LETNISKOWA 761m2 OKOLICE JEZIORA SZCZYTNOWSKIEGO, CHODECZ

Jezioro Szczytnowskie (Gmina Chodecz),
Metraż: 761 m²Cena: 28.000 PLN / 6.115 €Numer oferty: 916Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
Do sprzedaży działka letniskowo - rekreacyjna o powierzchni 761m2 z możliwością zabudowy domem letniskowym, zlokalizowana w okolicy Jeziora Szczytnowskiego (Ługowskie) w Gminie Chodecz. Do brzegu jeziora niespełna 600m droga wewnętrzną w sąsiedztwie innych działek letniskowych w większości zabudowanych domkami o zróżnicowanej architekturze.

Oferowana nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: ok. 23m x 29m, jednym z boków przylega do drogi wewnętrznej. Przy zakupie działki nabycie udziału w działce stanowiącej drogę wewnętrzną (dojazdową do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej). 

Teren lekko pochyły w kierunku jeziora, według rejestru gruntów teren aktualnie sklasyfikowany jako grunty orne (RIII, RIV). Dla tego rejonu Gminy Chodecz obowiązuje aktualny Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w którym określono przeznaczenie działki symbolem 2UT, MN-tereny rekreacyjno-usługowe wielofunkcyjne.

Podstawowe media: wodociąg gminny i energia elektryczna w niedalekim sąsiedztwie przy drodze wewnętrznej.  

W bezpośrednim sąsiedztwie działki inne działki o takim samym przeznaczeniu stanowiące rozległe tereny wypoczynkowo-rekreacyjne wokół Jeziora Szczytnowskiego oraz tereny rolne-uprawne z zabudową zagrodowa o niskiej intensywności. Dojazd do nieruchomości z miejscowości Choceń lub Chodecz drogą powiatową, a następnie drogami gminnymi o nawierzchni asfaltowej oraz drogami gruntowymi.

Jezioro Szczytnowskie – jezioro rynnowe, zwane Ługowskim, położone jest na Kujawach Wschodnich, na pograniczu trzech gmin: Chodecz, Choceń i Boniewo niespełna 30 km od Włocławka - 90km od Łodzi - 160km od Warszawy. Jezioro posiada łagodną konfigurację dna. Linia brzegowa jest przeciętnie rozwinięta. Powierzchnia zwierciadła wody wynosi 67,7ha, przy średniej głębokości 9,7m a największy spadek dna sięga 18,6 m. Wody jeziora są czyste, dobrze natlenione i przejrzyste. Pod względem rybackim zaliczane są do typu leszczowego. Roślinność wynurzoną stanowi głównie trzcina pospolita i tatarak. Poziom wody znajduje się kilkanaście metrów poniżej powierzchni otaczających ją terenów. Przez zbiornik przepływa rzeka Chodeczka. Na brzegu jeziora, m.in. w miejscowościach Piotrowo i Uklejnica znajdują się plaże z kąpieliskiem, sezonowe zaplecze gastronomiczne oraz zespół zabudowy letniskowej. 

Stan prawny działek uregulowany, ujawniony w Księdze Wieczystej - bez obciążeń.  
Kontakt ws oferty nieruchomości: MIROSŁAW WYSOCKI, tel. 692-706-980.  

Cena ofertowa sprzedaży (za działkę z udziałem w drodze wewnętrznej) 28.000zł plus wszelkie koszty nabycia płatne przez kupującego.
Copyright © 2021 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.P.O.W. 22A