Środa,  29 Czerwca 2022, 180 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2022-06-28
EUR4,7004
USD4,4377
CHF4,6513
GBP5,4510

Obiekty - wynajem

HALA PRZEMYSŁOWA 800M2 Z BIURAMI I SOCJAL, WŁOCŁAWEK-WSCHÓD

Włocławek, Wschód
Metraż: 800 m²Czynsz: 0 PLN / 1 €Numer oferty: 553Pośrednik prowadzący wynajem: , nr licencji zawodowej:

N I E R U C H O M O Ś Ć    W Y N A J Ę T A

Hala przemysłowa o powierzchni 800 m2 oraz wysokości składowania 4,5m-5,5m, z zapleczem biurowo- sanitarnym( jak na zdjęciu) zlokalizowana w przemysłowej części miasta  Włocławek -Wschód.

Budynek wybudowany w technologii wielkoprzemysłowej, konstrukcje żelbetowe, wspierają strunobetonowe wiązary dachowe, stanowiące oparcie płyt betonowych prefabrykowanych. Dachy pokryte papą termozgrzewalną, ocieplane płytą pilśniową miękką. Ściany (wypełnienie) murowane z cegły silikatowej. Okna: pcv z szybą zespoloną, drzwi i wrota stalowe oraz brama segmentowa od strony rampy. Posadzki cementowe o dużej wytrzymałości na obciążenia, w części biurowo-sanitarnej terakota.

Nieruchomość wyposażona w następujące  instalacje: elektryczną i siłową
(możliwy pobór mocy 60KW), instalację oświetlenia zewnętrznego, instalację wodno-kanalizacyjną z podłączeniem do kanalizacji komunalnej, kanalizacje deszczową, instalację wody p.pożarowej, monitoring.

Budynek posadowiony na działce gruntu stanowiącej według ewidencji gruntów Miasta Włocławek "tereny przemysłowe". Dwie niezależne drogi dojazdowe od strony ulic miejskich o nawierzchni asfaltowej. Oferowana za naszym pośrednictwem do najmu nieruchomość, zlokalizowana na terenie ogrodzonym trwałym wysokim płotem w większości z elementów betonowych. Drogi wewnętrzne betonowe i asfaltobetonowe, plac betonowe lub utwardzone płytami betonowymi, umożliwiający swobodne manewry pojazdów dostawczych o dużej ładowności. Przy budynku rampa załadunkowa dla pojazdów TIR.


Dogodne połączenie z drogami krajowymi północ-południe, wschód-zachód, oznaczonymi nr.62 i nr.67 oraz nr.91 i nr.10 oraz Autostrada Bursztynowa A-1. Bardzo dobre miejsce na cele produkcyjne każdej nieuciążliwej branży lub magazynowe.
Preferowana długoterminowa umowa najmu obiektu, możliwość adaptacji budynku oraz przystosowania do potrzeb najemcy.

Przy zawieraniu umowy najmu -wymagana wpłata kaucji umownej- dwukrotność czynszu najmu brutto.


Copyright © 2022 Nieruchomości Kujawskie, Włocławek ul.P.O.W. 22A