Poniedziałek,  11 Grudnia 2023, 345 dzień roku.
Włocławek, ul. P.O.W. 22A (I piętro), telefon: 692-706-980 602-495-480, e-mail: biuro@nkujawskie.pl

Szukaj ofert

Rodzaj nieruchomości:
Lokalizacja / miejscowość:
Lokalizacja / osiedle - dzielnica:
Cena:
Cena za m2:
Powierzchnia:
Nr oferty:

Kursy średnie NBP

z dnia 2023-12-08
EUR4,3303
USD4,0181
CHF4,5913
GBP5,0458

Domy - sprzedaż

DOM SEGMENT 143,5M2, DZIAŁKA 0,0251HA, WŁOCŁAWEK, OŚ. POŁUDNIE

Włocławek, Południe
Metraż domu: 143,5 m²Metraż działki: 251 m²Cena: 0 PLN / 1 €Numer oferty: 1004Pośrednik prowadzący sprzedaż: , nr licencji zawodowej:
NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143,50m2, szeregowy, segment środkowy, piętrowy z podpiwniczeniem, atrakcyjnie i trwale wykończony, zlokalizowany na Osiedlu Południe Miasta Włocławek.

Budynek mieszkalny wybudowany  w 1988 roku w technologi tradycyjnej (murowany z cegły ceramicznej) z dociepleniem ścian zewnętrznych, pod stropodachem krytym papą, posadowiony na zagospodarowanej oraz ogrodzonej działce gruntu o powierzchni 0,0251ha.  Dom  po modernizacji i odnowieniu wnętrz w ostatnich 7(siedmiu) latach.


W domu wydzielone następujące pomieszczenia: w piwnicy: garaż samochodowy z bramą garażową oraz brama wjazdową od ulicy otwiera automatycznie - pilotem, pralnia, oraz suszarnia i inne pomieszczenia gospodarcze; na parterze: znajduje się: ganek, przedpokój, przestronny salon z wejściem na taras i ogródek, kuchnia (kuchenka elektryczna - indukcyjna) w pełnej zabudowie i łazienka z wc, na pierwszym piętrze: są 3 pokoje w tym sypialnia w zabudowie, pokój gościnny, pokój młodzieżowy oraz łazienka z wc i przedpokój z klatką schodową  - schody dębowe.

Wykończenie wnętrz pomieszczeń: stolarka okienna: pcv z roletami zewnętrznymi; stolarka drzwiowa wewnętrzna: typowa płycinowa; podłogi: parkiety dębowe, terakota; ściany: gładź szpachlowa, malowane oraz glazura ścienna; sufity podwieszane: malowane.


Nieruchomość zaopatrzona w następujące media: energia elektryczna 230/400V, zimna woda użytkowa z sieci miejskiej, kanalizacja komunalna, ciepła woda użytkowa i centralne ogrzewanie z sieci komunalnej MPEC oraz instalacja klimatyzacji, teletechniczna oraz alarmowa. Sieć gazowa - gaz ziemny - bez odbiorników.


Działka gruntu – własność zbywcy, oznaczona w ewidencji jako tereny mieszkaniowe, klasoużytek „B”, z dorodnymi krzewami różnych gatunków, w zacisznym miejscu z miejscem dla wypoczynku. Nad tarasem wypoczynkowym markiza z siłownikiem. Pod tarasem piwnica na sprzęt ogrodniczy. Działka posiada automatyczne nawadnianie terenów zielonych. Od frontu teren przydomowy chodniki oraz wjazd na posesję z kostki brukowej od ulicy miejskiej o nawierzchni asfaltowej.


W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne jednorodzinne, blisko sklepy i punkty usługowe placówki oświatowe a nieopodal rozległe tereny leśne z jeziorem. Ustronne, bezpieczne i spokojne miejsce do zamieszkania w dobrym sąsiedztwie.

Dogodne połączenia drogowe do głównych dróg krajowych nr 10, nr 67 oraz nr 91 oraz Autostrady Bursztynowej A-1. Stan prawny uregulowany - pełna własność - ujawniony w Księdze Wieczystej - bez obciążeń.

------

Nota prawna: Prezentowane na stronie informacje, opis i zdjęcia nieruchomości, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów  art. 66 i następnych polskiego kodeksu cywilnego, lecz mają jedynie charakter informacyjny i podlegają aktualizacji oraz stanowią zaproszenie osoby zainteresowanej, do złożenia za naszym pośrednictwem - oferty nabycia praw do  nieruchomości. Dokładamy starań, aby przedstawiane na stronie dane, były zgodne ze stanem prawnym i faktycznym, jednakże niektóre dane dotyczące nieruchomości mogły zostać uzyskane na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości i mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przez potencjalnego nabywcę. Wszelkie zdjęcia, grafiki, czy teksty zamieszczone na tej stronie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność naszej Firmy w świetle prawa autorskiego. Ich wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie, bez pisemnej zgody autora -stanowi naruszenie praw autorskich.

Copyright © 2023, Nieruchomości Kujawskie, Włocławek, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 22A